Back

Зростання переробки ягід та овочів — це один із варіантів, куди має рухатися Україна в майбутньому — думка

Зростання переробки ягід та овочів — це один із варіантів, куди має рухатися Україна в майбутньому — думка В найближчі 5-10 років на українському ринку з'являться близько 20 заводів з переробки ягід та овочів. Таку думку висловив керівник напрямку заморожених овочів, ягід та фруктів Tevitta Віктор Кравченко в матеріалі «Навіщо LNZ Group пішла в переробку та створює кооператив».

За його словами, зростання переробки сировини, зокрема ягід та овочів, — це один із варіантів, куди має рухатися Україна в майбутньому. Він акцентував, що наша країна йде тим шляхом, який Польща пройшла ще 30 років тому. Крім того, в Україні спостерігається тенденція до збільшення площ під ягодами, внутрішній ринок упоратися з таким обсягом не зможе.

«Тож продукцію потрібно експортувати. А експортувати в якому вигляді? Або у вигляді джемів, або замороженому. Тому ми прогнозуємо, що вже в найближчі 5-10 років на українському ринку з'являться близько 20 заводів з переробки сировини», — наголосив Віктор Кравченко.

Згідно з матеріалом, на рішення компанії LNZ Group піти в переробку плодово-овочевої сировини вплинуло власне виробництво ягід та розвиток ринку заморожених продуктів. Зазначається, що серед вирощуваних ягід є полуниця, вишня та малина.

«Компанія могла б і надалі рости без заводу, але якщо йти у великі обсяги, то без переробки не обійтись. До того ж ця ніша на ринку мало зайнята», — говориться в матеріалі.

Завод територіально знаходиться у м. Шпола Черкаської області. Його працівники вже мають досвід переробки цукрової кукурудзи, смородини, полуниці, сливи, абрикоси, бузини й вишні. Щодо останньої, то закупили кісточковідбивні машини і тепер можуть заморожувати 2,5-3 т/год вишні без кісточок.

 

Вишні без кісточок
 

 

source: latifundist.com
Read more
More articles
14.04.2023
Посадка суниці: підживлення та добрива
Read more
09.03.2023
Як підібрати систему живлення для ожини
Read more
27.02.2023
Вирощування і збут ожини: високий потенціал із мінімальними захворюваннями
Read more