Назад

Агроном назвав основні помилки та рекомендації з висаджування малини

Агроном назвав основні помилки та рекомендації з висаджування малини Серед основних помилок під час висаджування саджанців малини агроном бренду Tevitta Ігор Науменко виділив топ-6 позицій.

Перша помилка — неправильно підібрана площа. Для ідеального вирощування потрібна максимально рівна поверхня без пагорбів та западин.

Перша помилка   —  неправильно підібрана площа. Для ідеального вирощування потрібна максимально рівна поверхня без пагорбів та западин. 
Друга помилка — неправильний вибір посадкового матеріалу. Рекомендується проводити аналіз. Якщо це неможливо, потрібно провести хоча б візуальний огляд на хвороби та шкідники. 

Третя і найчастіша помилка — непідготовлений ґрунт. Малина любить насичені органічні ґрунти. Органіку потрібно вносити за 3-4 місяці до висаджування. Під час осіннього висаджування рекомендується вносити фосфорно-калійні добрива, щоб рослина підготувалась до зими. 

Четверта помилка — вибір попередників. Не рекомендуються як попередники малина, суниця, шипшина та пасльонові. 

П’ята помилка — неправильна схема посадки. На полях бренду Tevitta  малина висаджується з міжряддям 3,5 м і 30 см в ряду для зручного обприскування та обробітку рослини.

Остання помилка — відсутність поливу. Рекомендується встановити систему фертигації та робити своєчасний аналіз води.

Также будет интересно
Бiльше статей
25.01.2023
Цибуля для заморожування. Технологія та вимоги
Читати далi
23.01.2023
Як виростити вишню
Читати далi
11.01.2023
Як не прогоріти з вирощуванням суниці та інших ягід — аналіз ґрунтово-кліматичних умов
Читати далi