Назад

На Черкащині запускають фермерський ягідний кооператив

На Черкащині запускають фермерський ягідний кооператив Агропромисловий холдинг LNZ Group створює ягідний кооператив для агровиробників під брендом Tevitta.

У компанії повідомляють, що мета ягідного кооперативу — концентрація виробників ягід в одному місці, забезпечення збуту продукції для фермерів, а також розповсюдження якісних саджанців.

Кооператив Tevitta надає in vitro саджанці малини, полуниці та ожини фермерам, одноосібникам чи фізичним особам, які планують займатися вирощуванням ягід, в обмін на гарантований збут вирощеної продукції на завод заморожених овочів, ягід та фруктів Tevitta.

Розуміючи складність такого бізнесу, Tevitta пропонує агротехнічну допомогу та надає знижки на необхідні для вирощування ЗЗР та добрива.

Тобто особа, яка має бажання займатись вирощуванням ягід, забезпечена всіма матеріально-технічними умовами для успішної реалізації даної ідеї: саджанці, ЗЗР, агросупровід та гарантований ринок збуту.

Власник бренду Tevitta Віктор Кравченко зазначив, що за бажанням фермери-юридичні особи можуть укласти із заводом контракт на переробку своєї продукції та її зберігання до кращої ціни. Для цього на заводі є необхідне обладнання та склади.

«Фермер може заморозити ягоду на нашому заводі та сам її реалізувати. В такому випадку він укладає із заводом контракт. Ми переробляємо. І далі вже клієнт обирає: або зберігати у нас до отримання кращої ціни, або миттєво продавати заморожену продукцію. Це як в елеваторному бізнесі — ми надаємо послуги з переробки більшості продуктів, для яких маємо обладнання», — розповідає Віктор Кравченко.

 

Также будет интересно
Бiльше статей
14.04.2023
Посадка суниці: підживлення та добрива
Читати далi
09.03.2023
Як підібрати систему живлення для ожини
Читати далi
27.02.2023
Вирощування і збут ожини: високий потенціал із мінімальними захворюваннями
Читати далi