Назад

LNZ Group у Черкаській області створює ягідний кооператив

LNZ Group у Черкаській області створює ягідний кооператив За ініціативи LNZ Group на Черкащині створюють кооператив виробників ягід та фруктів під брендом Tevitta. Кооператив надає фермерам, одноосібникам та фізичним особам саджанці ягідних культур, продає зі знижкамии добрива ЗЗР та агрономічний супровід, а також послуги із заморожування та продажу продукції. Про це повідомляють у пресслужбі LNZ Group.

«Кооперація Tevitta надає in vitro саджанці малини, полуниці та ожини фермерам, одноосібникам чи фізичній особі, яка планує займатися вирощуванням ягід в обмін на гарантований збут вирощеної продукції на завод заморожених овочів, ягід та фруктів Tevitta», – йдеться у повідомленні.

Завод із заморожування ягід та фруктів ТОВ «Авуар» збудований у місті Шпола на Черкащині.

Додається, що розуміючи складність такого бізнесу, компанія Tevitta пропонує агротехнічну допомогу та надає знижки на необхідні для вирощування ЗЗР та добрива.

Власник бренду Tevitta Віктор Кравченко також зазначив, що за бажанням фермери-юридичні особи можуть укласти із заводом контракт на переробку своєї продукції та її зберігання до кращої ціни. Для цього на заводі є необхідне обладнання та склади.

«Фермер може заморозити ягоду у нас на заводі та сам її реалізувати. В такому випадку він укладає із заводом контракт. Ми переробляємо. І далі вже клієнт обирає або зберігатись у нас до отримання кращої ціни, або миттєво продавати заморожену продукцію. Це як в елеваторному бізнесі – ми надаємо послуги з переробки більшості продуктів, для яких ми маємо обладнання», — розповів Віктор Кравченко.

Довідка: LNZ Group розвиває агровиробництво, насінництво та дистриб’юцію. Обробляє 83 тис. га землі та має понад 3 тис. працівників у сезон. До складу LNZ Group входять 47 агрофірми, а також спеціалізований завод по виробництву кукурудзи, багатофункціональний завод по виробництву насіння пшениці, ячменю, гороху, сої, соняшнику, льону, спельти, 2 елеватори в Черкаській та Сумській областях, 5 логістичних центрів та власний митний склад.

Также будет интересно
Бiльше статей
14.04.2023
Посадка суниці: підживлення та добрива
Читати далi
09.03.2023
Як підібрати систему живлення для ожини
Читати далi
27.02.2023
Вирощування і збут ожини: високий потенціал із мінімальними захворюваннями
Читати далi