Назад

Сезон вишні: виробники розповіли, яку ягоду приймають для заморожування

Сезон вишні: виробники розповіли, яку ягоду приймають для заморожування Український виробник замороженої продукції Tevitta уже розпочав сезон приймання ягоди, перші партії вишні — з власних садів компанії. Найближчим часом очікуються поставки за контрактами.
Cтроки прийому залежать як від погодних умов, так і від сорту вишні, тому прийом продукції може тривати до місяця. Про особливості прийому сировини для заморожування розповіла начальник відділу стандартизації та якості заводу бренду Tevitta Валентина Гуліна. 
"Вишня, як і інша ягода, має постачатись у пластмасових ящиках — до 10 кг в одному. Оскільки прийом вишні, малини та смородини припадає на один період, ягоди можуть зберігатись у камері попереднього охолодження. А малина заморожується у камері статичного заморожування, яку завод цього року запустив у роботу. За рахунок цього можливий безперебійний прийом продукції від постачальників"
Представниця заводу наголошує, що не допускається сировина зі шкідниками чи хворобами, максимальна наявність гнилі на вишні — до 1%. «Через що ми змушені відмовляти постачальникам із домашніх господарств. Працюємо з виробниками, які професійно займаються вирощуванням садів», — говорить Валентина Гуліна. 
Вишня може бути з плодоніжками, оскільки на заводі є спеціальне обладнання, яке дозволяє їх виокремити.
Обов’язково вишня має бути однорідного ступеня дозрівання:
«Ягода, з якої в подальшому буде видалена кісточка, повинна бути діаметром від 20 мм. Менші заморожуються з кісточками». 
Начальник відділу стандартизації та якості заводу бренду Tevitta каже, що вишня — одна з тих ягід, яка заморожується найскладніше, оскільки має довгу технологічну лінійку. 
Также будет интересно
Бiльше статей
14.04.2023
Посадка суниці: підживлення та добрива
Читати далi
09.03.2023
Як підібрати систему живлення для ожини
Читати далi
27.02.2023
Вирощування і збут ожини: високий потенціал із мінімальними захворюваннями
Читати далi